teisipäev, 1. märts 2016

Kokkuvõte: Veebruar 2016

Veebruar on möödunud ja peab tunnistama, et kole igav kuu investeerimise seisukohast. Plaan on ees, lisaliigutusai ei tee ja väga pinevalt turge praegu ei jälgi.

Kui nüüd kärmelt ennast kurssi viia, siis ega ausalt öeldes pole väga midagi muutunud kah.

Naftahinnad on stabiilselt madalad, LNCO ähvardab pankrotti minna (seda näitab juba kasvõi see, et viimane laenureserv võeti "restruktueerimiseks" välja, mis põhjustas selle, et hind käis korra 0,17$ peal ära; reaalsuses see tähendab vist seda, et juhatus maksis omale viimased boonused ja nüüd saab rahumeeli uksed kinni panna.), BBEP on praegu veel stabiilne, aga edasi kisub juba kiiva, sest hedged saavad lihtsalt otsa. Okei, stabiilus on suhteline, sest mõlema MLP positsioonid aktsiahinnad teevad aegajalat päevas 15% hüppeid ühele või teisele poole.

Hetke realiseerimata kahjum ulatub veel 9627,57 euroni, kuigi on juba pisut vähenenud.

Ettevõtte konto

Veebruaris laekus ettevõtte kontole:
  • HPF: John Hancock Preferred Income Fund II - 54,47 eurot, aga see on seesama rida, mis ma eelmisel kuul juba kajastasin.
Ma edaspidi kajastan siis reaalselt antud kuul kontole laekunud summad, nii on omal lihtsam järge pidad ja ühtlasi ei pea ma ootama kuni HPF oma rahad kuu esimestel päevadel ära kannab.Eraisiku konto

Laekusid esimesed sendid!

  • BND: Vanguard Total Bond Market ETF - 0,13 eurot


Bondora

Ooo Bondoora, Bondoora mu arm! Intressi tiksus 88,49 eurot, graafiku punane joon on otsaga alla suunatud ja kuna ma võtsin veebruaris välja 240 eurot, siis ei hakka see number lähiajal kindlasti mitte suurenema.

Lisaks võiks mainida, et Bondora on plaaninud mulle tagasi maksta 157 eurot, aga no ei ole õnnestunud.

Kokkuvõte

Tõmbame numbritele joone alla ja näeme, et teenitud sai 88 eurot ja 62 senti. Sellest siis 13 senti on puhtalt plaani deela! Esialgu on mul fookus siis raha kaotamine lõpetada ja teiseks püüame selle passiivse tootluse numbri jälle ülespoole liikuma saada.

Kõike head ja väiksemaid laenuintresse! Või peaks hoopis suuremaid soovima?

Kommentaare ei ole: